2016-2017 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İ.Ö.) II. YARIYIL

20.02.2017 - 02.06.2017

 

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

15:00 15:45

YABANCI DİL-II

D-7

ATARK İLK. VE İNK. TARİHİ-II D-7

GENEL MUHASEBE-II D-5

MAKRO EKONO D-5

TİCARET HUKUKU D-7

16:00 16:45

YABANCI DİL-II

D-7

ATARK İLK. VE İNK. TARİHİ-II D-7

GENEL MUHASEBE-II D-5

MAKRO EKONO (UYG) D-5

TİCARET HUKUKU D-7

17:00 17:45

TİCARİ MATEMATİK

D-7

İSTATİSTİK D-7

GENEL MUHASEBE-II D-5

RK DİLİ-II D-6

 

18:00 18:45

TİCARİ MATEMATİK (UYG)

D-7

İSTATİSTİK (UYG) D-7

GENEL MUHASEBE-II (UYG) D-5

RK DİLİ-II D-6

OFİS PROGRAMLARI-II LG. LAB.-3

19:00 19:45

 

 

 

MAKRO EKONO D-6

OFİS PROGRAMLARI-II (UYG) LG. LAB.-3

20:00 20:45

 

 

 

 

OFİS PROGRAMLARI-II (UYG) LG. LAB.-3

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

 

6103000922010

 

TÜRK DİLİ-II

 

2

 

0

 

2

 

2

 

Yrd. Doç. Dr. Atıf AKGÜN

6103000942010

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-II

2

0

2

2

Okutman Cansever TANYERİ

6103000962010

YABANCI DİL-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Veli İlker ENİŞTE

6103001042010

GENEL MUHASEBE-II

2

2

4

4

Öğr. Gör. Ali Rıza TÜRKÖZ

6103001062010

OFİS PROGRAMLARI-II

1

2

3

4

Öğr. Gör. Yılmaz CİVİROĞLU

6103001082010

MAKRO EKONOMİ

2

1

3

3

Öğr. Gör. Yılmaz CİVİROĞLU

6103001102010

TİCARİ MATEMATİK

1

1

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6103001122010

TİCARET HUKUKU

2

0

2

3

Öğr. Gör. Halil GÜNEY

6103001142010

İSTATİSTİK

1

1

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

 

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İ.Ö.) IV. YARIYIL

20.02.2017 02.06.2017

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

15:00 15:45

MUHASEBE DENETİMİ

D-6

PAKET PROGRAMLAR-II

BİLG. LAB.-3

E-TİCARET

D-6

GİRİŞİMCİLİK

D-7

DIŞ TİC. İŞLEM. MUHAS.

D-6

16:00 16:45

MUHASEBE DENETİMİ

D-6

PAKET PROGRAMLAR-II (UYG)

BİLG. LAB.-3

E-TİCARET

D-6

GİRİŞİMCİLİK

D-7

DIŞ TİC. İŞLEM. MUHAS. (UYG)

D-6

17:00 17:45

MUHASEBE DENETİMİ (UYG)

D-6

PAKET PROGRAMLAR-II (UYG)

BİLG. LAB.-3

İŞLETME YÖNETİMİ-II D-6

VERGİ SİSTEMİ

D-7

İŞ VE SOSYAL GÜV. HUKUKU

D-6

İNŞA. MUHASEB. D-10

18:00 18:45

MESLEKİ YABANCI DİL-II

D-6

PAKET PROGRAMLAR-II (UYG)

BİLG. LAB.-3

İŞLETME YÖNETİMİ-II D-6

VERGİ SİSTEMİ

D-7

İŞ VE SOSYAL GÜV. HUKUKU

D-6

İNŞA. MUHASEB. (UYG) D-10

19:00 19:45

MESLEKİ YABANCI DİL-II

D-6

 

İŞLETME YÖNETİMİ-II

D-6

VERGİ SİSTEMİ (UYG)

D-7

 

 

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

 

26110301T11202

 

PAKET PROGRAMLAR-II

 

1

 

3

 

4

 

5

 

Öğr. Gör. H. Hüseyin KESER

26110301T11204

VERGİ SİSTEMİ

2

1

3

3

Öğr. Gör. Uğur CEVİZBAŞ

26110301T11206

MUHASEBE DENETİMİ

2

1

3

3

Öğr. Gör. Yılmaz CİVİROĞLU

26110301T11208

İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

2

0

2

2

Öğr. Gör. Halil GÜNEY

26110301T11210

DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ MUHASEBESİ

1

1

2

4

Öğr. Gör. Gökhan SOLMAZ

6103002302016

MESLEKİ YABANCI DİL-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Veli İlker ENİŞTE

 

SEÇMELİ DERSLER-I

6103001182010

İŞLETME YÖNETİMİ-II

3

0

3

3

Öğr. Gör. Yılmaz CİVİROĞLU

26110302T11220

İNŞAAT MUHASEBESİ

1

1

2

3

Öğr. Gör. Gökhan SOLMAZ

 

SEÇMELİ DERSLER-II

26110302T11224

E-TİCARET

2

0

2

2

Öğr. Gör. Yılmaz CİVİROĞLU

6103002282014

GİRİŞİMCİLİK

2

0

2

2

Dr. Hasan TANRISEVEN