2016-2017 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

GIDA TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) II. YARIYIL

20.02.2017 - 02.06.2017

 

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

15:00 15:45

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ

D-10

 

 

TÜRK DİLİ-II

D-6

GIDA KATKI MADDELERİ

D-10

16:00 16:45

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ

D-10

 

 

TÜRK DİLİ-II

D-6

GIDA KATKI MADDELERİ

D-10

17:00 17:45

GIDA. TEM. İŞLEM.-II

D-10

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-II

D-5

YABANCI DİL-II

D-7

KİMYA -II

D-10

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ (UYG)

MİKROBİYOLOJİ LAB.

18:00 18:45

GIDA. TEM. İŞLEM.-II (UYG)

D-10

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-II

D-5

YABANCI DİL-II

D-7

KİMYA -II

D-10

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ (UYG)

MİKROBİYOLOJİ LAB.

19:00 19:45

HİJYEN VE SANİTASYON

D-10

MATEMATİK-II

D-7

 

KİMYA -II (UYG)

KİMYA LAB.

AMBALAJLAMA

D-6

20:00 20:45

HİJYEN VE SANİTASYON

D-10

MATEMATİK-II

D-7

 

 

AMBALAJLAMA

D-6

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

 

6105000922012

 

TüRK DİLİ-II

 

2

 

0

 

2

 

2

 

Yrd. Doç. Dr. Atıf AKGÜN

6105000942012

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-II

2

0

2

2

Okutman Cansever TANYERİ

6105001042012

YABANCI DİL-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6105001062012

MATEMATİK-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6105001082012

KİMYA-II

2

1

3

3

Yrd. Doç. Dr. Mehmet BAYAZ

6105001102012

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ

2

2

4

5

Yrd. Doç. Dr. Mehmet BAYAZ

6105001122012

GIDALARDA TEMEL İŞLEMLER-II

1

1

2

4

Doç. Dr. Ünal Rıza YAMAN

6105001142012

GIDA KATKI MADDELERİ

2

0

2

4

Öğr. Gör. Ali BEYGO

6105001162012

HİJYEN VE SANİTASYON

2

0

2

2

Yrd. Doç. Dr. Cesur MEHENKTAŞ

6105001182012

AMBALAJLAMA

2

0

2

4

Yrd. Doç. Dr. Cesur MEHENKTAŞ

 

GIDA TEKNOLOJİSİ (İ.Ö.) IV. YARIYIL

20.02.2017 02.06.2017

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

15:00 15:45

 

 

 

 

 

16:00 16:45

 

ET VE ÜR. TEKN.-II

D-9

 

 

TAHIL TEKNOLOJİSİ-II

D-9

17:00 17:45

ET VE ÜR. TEKN.-II

D-9

BİTKİSEL YAĞ TEKN.

D-9

SÜT VE ÜRÜN. TEKN.-II

D-9

ARAŞ. YÖN. VE TEKN.

D-9

TAHIL TEKNOLOJİSİ-II

D-9

18:00 18:45

ET VE ÜR. TEKN.-II (UYG)

KİMYA LAB.

BİTKİSEL YAĞ TEKN.

D-9

SÜT VE ÜRÜN. TEKN.-II

D-9

ARAŞ. YÖN. VE TEKN. (UYG)

D-9

TAHIL TEKNOLOJİSİ-II (UYG)

KİMYA LAB.

19:00 19:45

MEYVE VE SEB. TEKN.-II

D-9

BİTKİSEL YAĞ TEKN. (UYG)

KİMYA LAB.

SÜT VE ÜR. TEKN.-II (UYG)

KİMYA LAB.

 

 

20:00 20:45

MEYVE VE SEB. TEKN.-II (UYG)

KİMYA LAB.

BİTKİSEL YAĞ TEKN. (UYG)

KİMYA LAB.

SÜT VE ÜR. TEKN. (UYG)

KİMYA LAB.

 

 

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

 

6105002022012

 

SÜT VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ-II

 

2

 

2

 

4

 

5

 

Yrd. Doç. Dr. Cesur MEHENKTAŞ

6105002042012

TAHIL TEKNOLOJİSİ-II

2

1

3

5

Yrd. Doç. Dr. Cesur MEHENKTAŞ

6105002062012

ET VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ-II

2

1

3

3

Yrd. Doç. Dr. Mehmet BAYAZ

6105002102012

BİTKİSEL YAĞ TEKNOLOJİSİ

2

2

4

4

Yrd. Doç. Dr. Mehmet BAYAZ

6105002082012

MEYVE VE SEBZE TEKNOLOJİSİ-II

1

1

2

4

Doç. Dr. Ünal Rıza YAMAN

61050022162012

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ (SEÇMELİ)

1

1

2

3

Doç. Dr. Ahmet KAYA