2016-2017 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

GIDA TEKNOLOJİSİ II. YARIYIL

20.02.2017 - 02.06.2017

 

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

8:30

9:15

 

 

 

 

 

9:30

10:15

 

 

 

 

KİMYA -II

D-6

10:30

11:15

HİJYEN VE SANİTASYON

D-5

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-II

D-5

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ

D-5

TÜRK DİLİ-II

D-5

KİMYA -II

D-6

11:30

12:15

HİJYEN VE SANİTASYON

D-5

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-II

D-5

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ

D-5

TÜRK DİLİ-II

D-5

KİMYA -II (UYG)

KİMYA LAB.

 

13:00

13:45

GIDA. TEM. İŞLEM.-II

D-5

MATEMATİK-II

D-7

YABANCI DİL-II

D-7

AMBALAJLAMA

D-5

GIDA KATKI MADDELERİ

D-6

14:00

14:45

GIDA. TEM. İŞLEM.-II (UYG)

D-5

MATEMATİK-II

D-7

YABANCI DİL-II

D-7

AMBALAJLAMA

D-5

GIDA KATKI MADDELERİ

D-6

15:00

15:45

 

 

 

 

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ (UYG)

MİKROBİYOLOJİ LAB.

16:00

16:45

 

 

 

 

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ (UYG)

MİKROBİYOLOJİ LAB.

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

6013000922010

TüRK DİLİ-II

2

0

2

2

Yrd. Doç. Dr. Atıf AKGÜN

6013000942010

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-II

2

0

2

2

Okutman Cansever TANYERİ

6013000962010

YABANCI DİL-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6013001042010

MATEMATİK-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6013001062010

KİMYA-II

2

1

3

3

Yrd. Doç. Dr. Mehmet BAYAZ

16011301T11108

GIDA MİKROBİYOLOJİSİ

2

2

4

5

Yrd. Doç. Dr. Mehmet BAYAZ

6013001102010

GIDALARDA TEMEL İŞLEMLER-II

1

1

2

4

Doç. Dr. Ünal Rıza YAMAN

6013001122010

GIDA KATKI MADDELERİ

2

0

2

4

Öğr. Gör. Ali BEYGO

6013001142010

HİJYEN VE SANİTASYON

2

0

2

2

Yrd. Doç. Dr. Cesur MEHENKTAŞ

6013001202010

AMBALAJLAMA

2

0

2

4

Yrd. Doç. Dr. Cesur MEHENKTAŞ

GIDA TEKNOLOJİSİ IV. YARIYIL

20.02.2017 02.06.2017

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

8:30

9:15

 

 

 

 

 

9:30

10:15

 

 

 

TAHIL TEKNOLOJİSİ-II

D-6

 

10:30

11:15

MEYVE VE SEB. TEKN.-II

D-6

BİTKİSEL YAĞ TEKN.

D-6

SÜT VE ÜRÜN. TEKN.-II

D-6

TAHIL TEKNOLOJİSİ-II

D-6

 

11:30

12:15

MEYVE VE SEB. TEKN.-II (UYG)

KİMYA LAB.

BİTKİSEL YAĞ TEKN.

D-6

SÜT VE ÜRÜN. TEKN.-II

D-6

TAHIL TEKNOLOJİSİ-II (UYG)

KİMYA LAB.

 

 

13:00

13:45

ET VE ÜR. TEKN.-II

D-6

BİTKİSEL YAĞ TEKN. (UYG)

KİMYA LAB.

SÜT VE ÜR. TEKN.-II (UYG)

KİMYA LAB.

ARAŞ. YÖN. VE TEKN.

D-6

 

14:00

14:45

ET VE ÜR. TEKN.-II

D-6

BİTKİSEL YAĞ TEKN. (UYG)

KİMYA LAB.

SÜT VE ÜR. TEKN. (UYG)

KİMYA LAB.

ARAŞ. YÖN. VE TEKN. (UYG)

D-6

 

15:00 15:45

ET VE ÜR. TEKN.-II (UYG)

KİMYA LAB.

 

 

 

16:00 16:45

 

 

 

 

 

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

16011301T11202

SÜT VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ-II

2

2

4

5

Yrd. Doç. Dr. Cesur MEHENKTAŞ

16011301T11204

TAHIL TEKNOLOJİSİ-II

2

1

3

5

Yrd. Doç. Dr. Cesur MEHENKTAŞ

16011301T11206

ET VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ-II

2

1

3

3

Yrd. Doç. Dr. Mehmet BAYAZ

16011301T11212

BİTKİSEL YAĞ TEKNOLOJİSİ

2

2

4

4

Yrd. Doç. Dr. Mehmet BAYAZ

16011301T11208

MEYVE VE SEBZE TEKNOLOJİSİ-II

1

1

2

4

Doç. Dr. Ünal Rıza YAMAN

16011302T11216

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ (SEÇMELİ)

1

1

2

3

Doç. Dr. Ahmet KAYA