2016-2017 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) II. YARIYIL

20.02.2017 - 02.06.2017

 

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

15:00 15:45

MESLEKİ MATEMATİK

D-8

YAZILIM MİMARİLE D-8

YABANCI DİL-II D-7

RK DİLİ-II D-6

GRAFİK VE ANİMASYON-I LG. LAB.-3

16:00 16:45

MESLEKİ MATEMATİK

D-8

YAZILIM MİMARİLE D-8

YABANCI DİL-II D-7

RK DİLİ-II D-6

GRAFİK VE ANİMASYON-I LG. LAB.-3

17:00 17:45

VE TABANI-I (UYG.)

D-8

ATARK İLK. VE İNK. TARİHİ-II D-5

WEB TAS. TEMELLE

LG. LAB.-3

GÖRSEL PROG.-I LG. LAB.-2

GRAFİK VE ANİMASYON-I (UYG) LG. LAB.-3

18:00 18:45

VE TABANI-I

D-8

ATARK İLK. VE İNK. TARİHİ-II D-5

WEB TAS. TEMELLE

LG. LAB.-3

GÖRSEL PROG.-I LG. LAB.-2

 

19:00 19:45

VE TABANI-I

D-8

LGİSAYAR DONANIMI D-6

WEB TAS. TEMELLE (UYG)

LG. LAB.-3

GÖRSEL PROG.-I D-8

 

20:00 20:45

VE TABANI-I

D-8

LGİSAYAR DONANIMI (UYG.) D-6

MESLEKİ MATEMATİK

D-7

GÖRSEL PROG.-I (UYG.)

D-8

 

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

 

6104000922012

 

TÜRK DİLİ-II

 

2

 

0

 

2

 

2

 

Yrd. Doç. Dr. Atıf AKGÜN

6104000942012

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-II

2

0

2

2

Okutman Cansever TANYERİ

6104001042012

YABANCI DİL-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6104001062012

MESLEKİ MATEMATİK

3

0

3

4

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6104001082012

GÖRSEL PROGRAMLAMA-I

3

1

4

4

Öğr. Gör. Burcu DAYLAR

6104001102012

BİLGİSAYAR DONANIMI

1

1

2

3

Öğr. Gör. Yılmaz CİVİROĞLU

6104001122012

GRAFİK VE ANİMASYON-I

2

1

3

4

Öğr. Gör. Yılmaz CİVİROĞLU

6104001142012

VERİ TABANI-I

3

1

4

4

Doç. Dr. Ahmet KAYA

6104001162012

WEB TASARIMININ TEMELLERİ

2

1

3

3

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÖNMEZ

6104001182012

YAZILIM MİMARİLERİ

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÖNMEZ

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (İ.Ö.) IV. YARIYIL

20.02.2017 02.06.2017

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

15:00 15:45

 

 

 

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

BİLG. LAB.-2

 

16:00 16:45

 

 

 

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ (UYG)

BİLG. LAB.-2

 

17:00 17:45

 

MİKRO DENETLEYİCİLER

D-8

İNTERNET PROG.-II

BİLG. LAB.-2

GÖRSEL PROG.-III

      D-8

NESNE TAB. PROG.-II

BİLG. LAB.2

18:00 18:45

 

MİKRO DENETLEYİCİLER

D-8

İNTERNET PROG.-II

BİLG. LAB.-2

GÖRSEL PROG.-III

      D-8

NESNE TAB. PROG.-II

BİLG. LAB.2

19:00 19:45

MESLEKİ YABANCI DİL-II

D-7

MİKRO DENETLEYİCİLER

D-8

İNTERNET PROG.-II

BİLG. LAB.-2

GÖRSEL PROG.-III

BİLG. LAB.-2

NESNE TAB. PROG.-II

BİLG. LAB.2

20:00 20:45

MESLEKİ YABANCI DİL-II

D-7

MİKRO DENETLEYİCİLER (UYG)

D-8

İNTERNET PROG.-II (UYG)

BİLG. LAB.-2

GÖRSEL PROG.-III (UYG)

BİLG. LAB.-2

NESNE TAB. PROG.-II (UYG)

BİLG. LAB.2

 

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

 

6104002022012

 

İNTERNET PROGRAMCILIĞI-II

 

3

 

1

 

4

 

5

 

Prof. Dr. Ata ÖNAL

6104002042012

MESLEKİ YABANCI DİL-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6104002062012

NESNE TABANLI PROGRAMLAMA-II

3

1

4

6

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÖNMEZ

6104002082012

GÖRSEL PROGRAMLAMA-III

3

1

4

4

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÖNMEZ

6104002102012

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

1

1

2

2

Öğr. Gör. Burcu DAYLAR

6104002142012

MİKRO DENETLEYİCİLER

3

1

4

5

Doç. Dr. Ahmet KAYA