2016-2017 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI II. YARIYIL

20.02.2017 - 02.06.2017

 

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

8:30

9:15

VERİ TABANI-I

D-8

 

 

 

BİLGİSAYAR DONANIMI

D-8

9:30

10:15

VERİ TABANI-I

D-8

WEB TAS. TEMELLERİ

BİLG. LAB.-3

MESLEKİ MATEMATİK

D-7

GRAFİK VE ANİMASYON-I

BİLG. LAB.-3

BİLGİSAYAR DONANIMI (UYG.)

D-8

10:30

11:15

VERİ TABANI-I

D-8

WEB TAS. TEMELLERİ

BİLG. LAB.-3

MESLEKİ MATEMATİK

D-7

GRAFİK VE ANİMASYON-I

BİLG. LAB.-3

GÖRSEL PROG.-I

BİLG. LAB.-2

11:30

12:15

VERİ TABANI-I (UYG.)

D-8

WEB TAS. TEMELLERİ (UYG.)

BİLG. LAB.-3

MESLEKİ MATEMATİK

D-7

GRAFİK VE ANİMASYON-I (UYG)

BİLG. LAB.-3

GÖRSEL PROG.-I

BİLG. LAB.-2

 

13:00

13:45

YABANCI DİL-II

D-7

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-II

D-5

YAZILIM MİMARİLERİ

D-8

TÜRK DİLİ-II

D-7

GÖRSEL PROG.-I

BİLG. LAB.-2

14:00

14:45

YABANCI DİL-II

D-7

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-II

D-5

YAZILIM MİMARİLERİ

D-8

TÜRK DİLİ-II

D-7

GÖRSEL PROG.-I (UYG.)

BİLG. LAB.-2

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

6012000922010

TÜRK DİLİ-II

2

0

2

2

Yrd. Doç. Dr. Atıf AKGÜN

6012000942010

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ-II

2

0

2

2

Okutman Cansever TANYERİ

6012000962010

YABANCI DİL-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6012001042010

MESLEKİ MATEMATİK

3

0

3

4

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

6012001062010

GÖRSEL PROGRAMLAMA-I

3

1

4

4

Öğr. Gör. Burcu DAYLAR

6012001082010

BİLGİSAYAR DONANIMI

1

1

2

3

Öğr. Gör. Yılmaz CİVİROĞLU

6012001102010

GRAFİK VE ANİMASYON-I

2

1

3

4

Öğr. Gör. Yılmaz CİVİROĞLU

6012001122010

VERİ TABANI-I

3

1

4

4

Doç. Dr. Ahmet KAYA

6012001142010

WEB TASARIMININ TEMELLERİ

2

1

3

3

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÖNMEZ

6012001182010

YAZILIM MİMARİLERİ

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÖNMEZ

 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI IV. YARIYIL

20.02.2017 - 02.06.2017

SAAT

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

8:30

9:15

 

 

NESNE TAB. PROG.-II

BİLG. LAB.2

GÖRSEL PROG.-III

BİLG. LAB.-2

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

BİLG. LAB.-2

9:30

10:15

 

 

NESNE TAB. PROG.-II

BİLG. LAB.2

GÖRSEL PROG.-III

BİLG. LAB.-2

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ (UYG)

BİLG. LAB.-2

10:30

11:15

MESLEKİ YABANCI DİL-II

D-7

MİKRO DENETLEYİCİLER

D-8

NESNE TAB. PROG.-II

BİLG. LAB.2

GÖRSEL PROG.-III

BİLG. LAB.-2

 

11:30

12:15

MESLEKİ YABANCI DİL-II

D-7

MİKRO DENETLEYİCİLER

D-8

NESNE TAB. PROG.-II (UYG)

BİLG. LAB.2

GÖRSEL PROG.-III (UYG)

BİLG. LAB.-2

 

 

13:00

13:45

 

MİKRO DENETLEYİCİLER

D-8

İNTERNET PROG.-II

BİLG. LAB.-2

 

 

14:00

14:45

 

MİKRO DENETLEYİCİLER (UYG)

D-8

İNTERNET PROG.-II

BİLG. LAB.-2

 

15:00

15:45

 

 

İNTERNET PROG.-II

BİLG. LAB.-2

 

 

16:00

16:45

 

 

İNTERNET PROG.-II (UYG)

BİLG. LAB.-2

 

 

 

DERS KODU

DERS ADI

TEORİK

UYG.

KREDİ

AKTS

DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI

16011201T11202

İNTERNET PROGRAMCILIĞI-II

3

1

4

5

Prof. Dr. Ata ÖNAL

16011201T11204

MESLEKİ YABANCI DİL-II

2

0

2

2

Öğr. Gör. Dr. Meryem ODABAŞI

16011201T11206

NESNE TABANLI PROGRAMLAMA-II

3

1

4

6

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÖNMEZ

16011201T11208

GÖRSEL PROGRAMLAMA-III

3

1

4

4

Öğr. Gör. Dr. Oğuz DÖNMEZ

16011201T11210

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

1

1

2

2

Öğr. Gör. Burcu DAYLAR

16011202T11214

MİKRO DENETLEYİCİLER

3

1

4

5

Doç. Dr. Ahmet KAYA